0 грн.
AMP Research BedStep — відкидна кутова підніжка для пікапів, що забезпечує широку неслизьку поверхню для зручного доступу до кузова та ефективного завантаження й розвантаження вантажу.
*Простий болтовий монтаж для більшості моделей. Розташування підніжки може відрізнятися. Може знадобитися свердління.
| Примітка | Driver Side Mounted |
| Покриття | Textured Black Powder Coat |
| Колір | Чорний |
| Примітка | Step orientation may vary — see installation guide |
| Примітка | Excludes RAM TRX models |
| Примітка | Is NOT compatible on RAM 1500 Classic models (DS Body Style) |
| Бренд | AMP Research |
| Серія | BedStep |
| Матеріал | Алюміній |
| Підмодель | Crew Cab, Quad Cab |
| Вага | 14.1 lbs |
| Довжина коробки | 22.4 in |
| Ширина коробки | 9.7 in |
| Висота коробки | 7.1 in |
| Підмодель | 3.0L V6 Diesel, 3.6L V6 Gas, 5.7L V8 Gas |
|
Сумісність
Show all |
2021||Dodge||Ram 1500, 2020||Dodge||Ram 1500, 2019||Dodge||Ram 1500, 2021||Ram||1500, 2020||Ram||1500, 2022||Dodge||Ram 1500, 2022||Ram||1500, 2023||Ram||1500, 2019||Ram||1500, 2023||Dodge||Ram 1500, 2024||Dodge||Ram 1500, 2024||Ram||1500
|
