Регульовані пневмопружини Air Lift 1000 розроблені для підвіски з відкритими пружинами, як передньої, так і задньої. Ці універсальні пневмопружини забезпечують до 1 000 фунтів вантажопідйомності для автомобілів, позашляховиків, мінівенів та автодомів. Вони регулюються від 5 до 35 PSI і допомагають стабілізувати вашу поїздку, покращуючи керованість та усуваючи крен причепа, просідання автомобіля та удари об дно.
Завдяки додатковій стабільності, яку забезпечують пневмопружини, ви отримаєте оптимальний контроль над гальмуванням та керуванням, створюючи безпечний та комфортний досвід.
Кожен комплект включає все необхідне для встановлення системи, зазвичай це займає близько 2 годин або менше.
Розроблено, спроектовано та зібрано компанією Air Lift у Лансінгу, штат Мічиган, з використанням лише найкращих компонентів з усього світу.
Наші найуніверсальніші пневмопружини, спеціально створені для автомобілів з пружинною підвіскою, таких як позашляховики, кросовери, фургони, автомобілі, пікапи та автодоми, пневмопружини Air Lift 1000™ підходять для величезної кількості транспортних засобів.
Ключові особливості:
* Не підходить для моделей Durango Heat або RT. Підходить для моделей RT 2023+.
| Бренд | Air lift |
| Примітка | Does not fit Durango Heat or RT models. |
| Примітка | Does fit 2023+ RT models. |
| Потрібне свердління | Нет |
| Навантаження | До 1000 фунтів |
| Сторона встановлення | Зад |
| Внутрішній відбійник | Ні |
| Вага | 2.8 lbs |
| Довжина коробки | 12.6 in |
| Ширина коробки | 10.2 in |
| Висота коробки | 6 in |
| Серія | 1000 |
| Тип приводу | 4WD |
|
Сумісність
Show all |
2021||Dodge||Durango, 2020||Dodge||Durango, 2019||Dodge||Durango, 2018||Dodge||Durango, 2017||Dodge||Durango, 2016||Dodge||Durango, 2015||Dodge||Durango, 2014||Dodge||Durango, 2013||Dodge||Durango, 2012||Dodge||Durango, 2011||Dodge||Durango, 2022||Dodge||Durango, 2024||Dodge||Durango, 2023||Dodge||Durango
|
| Ширина | 10.3 in |
