Air Lift RideControl забезпечує легковим і середньовантажним пікапам та фургонам якість їзди та безпеку, на які ви очікуєте, особливо коли автомобіль сильно завантажений, запобігаючи просіданню. RideControl пропонує до 2000 фунтів вантажопідйомності, зменшуючи навантаження на вашу заводську підвіску. Регулюється повітрям від 5 до 100 PSI.
Більше безпеки, більше стабільності, краща їзда - RideControl підходить для багатьох популярних автомобілів з ресорами, включаючи пікапи на 1/2 тонни та міні, повнорозмірні фургони та мінівени, а також позашляховики.
Вирівнювання навантаження з комфортною їздою - Регульовані повітряні пружини RideControl забезпечують до 2000 фунтів вантажопідйомності. Надувайте при перевезенні важкого вантажу, здувайте при легкій їзді.
Легко встановити, важко перевершити - Кожен комплект містить все необхідне для установки системи. Кінцеві кришки виготовлені з надміцного нейлонового композиту, який такий же міцний, як сталь, важить менше і ніколи не іржавіє та не кородує.
Основні характеристики:
* Потрібно 6" між шиною та рамою. Не підходить для моделей SRT10.
| Бренд | Air lift |
| Примітка | Does not fit SRT10 models. |
| Примітка | Requires 6" between tire and frame. |
| Потрібне свердління | Да |
| Навантаження | До 2000 фунтів |
| Сторона встановлення | Зад |
| Внутрішній відбійник | Ні |
| Вага | 16 lbs |
| Довжина коробки | 14.5 in |
| Ширина коробки | 11.25 in |
| Висота коробки | 9.5 in |
| Серія | RideControl |
| Тип приводу | 4WD, RWD |
|
Сумісність
Show all |
2007||Dodge||Ram 1500, 2008||Dodge||Ram 1500, 2006||Dodge||Ram 1500, 2005||Dodge||Ram 1500, 2004||Dodge||Ram 1500, 2003||Dodge||Ram 1500, 2002||Dodge||Ram 1500, 2008||Ram||1500, 2007||Ram||1500, 2006||Ram||1500, 2005||Ram||1500, 2004||Ram||1500, 2003||Ram||1500, 2002||Ram||1500
|
| Ширина | 9.25 in |
