Air Lift LoadLifter 5000 Ultimate забезпечує до 5,000 фунтів вантажопідйомності та має внутрішній бампер для поглинання ударів дороги та мінімізації пробивання. Ці міцні, надійні повітряні пружини повністю регулюються від 5 до 100 PSI для стабільної, рівної їзди як з вантажем, так і без нього.
Безпечна експлуатація при нульовому PSI: На відміну від стандартних комплектів повітряних пружин, LoadLifter 5000 Ultimate має внутрішній бампер. Ця унікальна особливість дозволяє повітряним подушкам функціонувати безпечно навіть при 0 PSI, якщо це необхідно. Ця функція забезпечує спокій водіям, знаючи, що підвіска їхнього автомобіля може впоратися з будь-якими несподіваними викликами.
Внутрішній бампер: Наявність внутрішнього бампера відрізняє LoadLifter 5000 Ultimate від стандартних комплектів повітряних пружин. Ця інноваційна функція забезпечує трирівневий комфорт їзди, поглинаючи удари та вібрації від нерівних доріг та пересіченої місцевості.
Їдьте з упевненістю: З вантажопідйомністю до 5,000 фунтів, комплекти повітряних пружин LoadLifter 5000 Ultimate розроблені для легкого перевезення найважчих вантажів. Незалежно від того, чи ви буксируєте причіп, перевозите вантаж або транспортуєте важке обладнання, ці комплекти забезпечують підтримку, необхідну для безпечної та стабільної їзди.
Ключові особливості:
*Примітка: Не підходить для моделей SRT10
| Бренд | Air lift |
| Примітка | Does not fit SRT10 models |
| Потрібне свердління | Да |
| Навантаження | До 5000 фунтів |
| Сторона встановлення | Зад |
| Внутрішній відбійник | Так |
| Вага | 29 lbs |
| Довжина коробки | 14.5 in |
| Ширина коробки | 11.25 in |
| Висота коробки | 9.5 in |
| Серія | LoadLifter 5000 Ultimate |
| Тип приводу | 4WD |
|
Сумісність
Show all |
2007||Dodge||Ram 1500, 2008||Dodge||Ram 1500, 2006||Dodge||Ram 1500, 2005||Dodge||Ram 1500, 2004||Dodge||Ram 1500, 2003||Dodge||Ram 1500, 2002||Dodge||Ram 1500, 2008||Ram||1500, 2007||Ram||1500, 2006||Ram||1500, 2005||Ram||1500, 2004||Ram||1500, 2003||Ram||1500, 2002||Ram||1500
|
| Ширина | 9.25 in |
