0 грн.
Задній бампер Addictive Desert Designs Stealth Fighter для Toyota Tundra має тонкий сталевий дизайн, що додає захисту, не збільшуючи розміри вашого пікапа. Стандартно в Stealth Fighter передбачено два кріплення для кубічних фар, що спрямовані назад, а інтегровані посилені кріплення підходять для м'яких шаклів, додаючи функціональності. Додаткові вирізи для датчиків заднього ходу зберігають функції OEM Tundra.
Основні характеристики:
* Цей бампер розроблений для легкого встановлення та повністю сумісний з функціями OEM Toyota Tundra.
| Примітка | Not Compatible With Lane Departure Feature. |
| Примітка | Not Compatible With Blind Spot Monitoring. |
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | Stealth Fighter |
| Висота коробки | 23 in |
| Ширина коробки | 46 in |
| Довжина коробки | 86 in |
| Вага | 157 lbs |
| Сторона встановлення | Зад |
|
Сумісність
Show all |
2014||Toyota||Tundra, 2015||Toyota||Tundra, 2016||Toyota||Tundra, 2017||Toyota||Tundra, 2018||Toyota||Tundra, 2019||Toyota||Tundra, 2020||Toyota||Tundra, 2021||Toyota||Tundra
|
