0 грн.
Задній бампер Addictive Desert Designs Toyota Tacoma Stealth Fighter є одним з найтонших на ринку. Stealth Fighter додає захист з унікальним стилем, не збільшуючи об'єм або розмір Tacoma. Два задніх кріплення для кубічних ліхтарів входять у стандартну комплектацію Stealth Fighter, а інтегровані підсилені кріплення для клевісів підходять для м'яких шаклів.
Ключові особливості:
| Примітка | Does Not Work With Blindspot Sensors |
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | Stealth Fighter |
| Висота коробки | 10 in |
| Ширина коробки | 14 in |
| Довжина коробки | 87 in |
| Вага | 65 lbs |
| Сторона встановлення | Зад |
|
Сумісність
Show all |
2016||Toyota||Tacoma, 2017||Toyota||Tacoma, 2018||Toyota||Tacoma, 2019||Toyota||Tacoma, 2020||Toyota||Tacoma, 2021||Toyota||Tacoma, 2022||Toyota||Tacoma, 2023||Toyota||Tacoma
|
