$0
The Addictive Desert Designs Toyota Tacoma Stealth Fighter rear bumper is one of the slimmest bumpers on the market. The Stealth Fighter adds protection with a unique style without adding bulk or size to the Tacoma. Two rear-facing cube light mounts come standard with the Stealth Fighter, and integrated reinforced clevis mounts accept soft shackles.
Key features:
| Note | Does Not Work With Blindspot Sensors |
| Brand | Addictive Desert Designs |
| Series | Stealth Fighter |
| Box Height | 10 in |
| Box Width | 14 in |
| Box Length | 87 in |
| Box Weight | 65 lbs |
| Installation side | Rear |
|
Fitment
Show all |
2016||Toyota||Tacoma, 2017||Toyota||Tacoma, 2018||Toyota||Tacoma, 2019||Toyota||Tacoma, 2020||Toyota||Tacoma, 2021||Toyota||Tacoma, 2022||Toyota||Tacoma, 2023||Toyota||Tacoma
|
