0 грн.
Задній бампер ADD Offroad Ram TRX PRO Bolt-On має надзвичайно низькопрофільний дизайн, що ідеально доповнює лінії вашого пікапа. Він оснащений трубчастою сталевою рамою в поєднанні зі сталевими та алюмінієвими пластинами, що забезпечує надійний захист і максимальний кліренс. Бампер включає два монтажні місця для задніх кубічних фар, захищених трубчастою рамою. Він зберігає отвори для штатних паркувальних сенсорів і залишає штатні буксирувальні гаки неушкодженими. Бокові крила дозволяють використовувати заводську підніжку. Цей бампер повністю кріпиться болтами і виготовлений в США.
Основні характеристики:
*Цей бампер розроблений для легкого встановлення без необхідності модифікацій.
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | Pro Bolt-On |
| Підмодель | TRX |
| Висота коробки | 15 in |
| Ширина коробки | 21 in |
| Довжина коробки | 90.5 in |
| Вага | 77 lbs |
| Сторона встановлення | Зад |
|
Сумісність
Show all |
2021||Dodge||Ram 1500, 2021||Ram||1500, 2022||Dodge||Ram 1500, 2022||Ram||1500, 2023||Ram||1500, 2023||Dodge||Ram 1500, 2024||Dodge||Ram 1500, 2024||Ram||1500
|
