Задній бампер Stealth Fighter має сучасний дизайн із листової сталі, що надає агресивного вигляду без зайвої масивності. Чисті лінії та кути доповнюють заводські контури кузова, створюючи відчуття низького профілю. Два кріплення для кубічних фар, що спрямовані назад, розташовані за панелями. Вирізи для паркувальних сенсорів та місця для підключення причепа забезпечують збереження всіх функцій OEM. Посилені кріплення для клевісів надають місце для м'яких шаклів, а заводська сходинка на кузові та буксирувальні гаки залишаються повністю функціональними. Вирізи вздовж нижньої частини бампера дозволяють зберегти заводську подвійну вихлопну систему. Як завжди, цей продукт повністю встановлюється за допомогою болтів і виготовлений в Америці.
Основні характеристики:
* Цей продукт повністю встановлюється за допомогою болтів і сумісний з моделями з сенсорами та без них.
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | Stealth Fighter |
| Підмодель | TRX |
| Висота коробки | 16 in |
| Ширина коробки | 21 in |
| Довжина коробки | 90 in |
| Вага | 88 lbs |
| Сторона встановлення | Зад |
|
Сумісність
Show all |
2021||Dodge||Ram 1500, 2021||Ram||1500, 2022||Dodge||Ram 1500, 2022||Ram||1500, 2023||Ram||1500, 2023||Dodge||Ram 1500, 2024||Dodge||Ram 1500, 2024||Ram||1500
|
