Задній бампер Addictive Desert Designs Bomber TRX має низькопрофільний дизайн зі сталевих пластин, що надає унікальний стиль і неперевершену якість задній частині вашого пікапа. Цей продукт ідеально підходить до ліній кузова TRX, забезпечуючи додаткову функціональність з двома кріпленнями для кубічних фар, спрямованих назад. Усі OEM-функції, такі як паркувальні сенсори та буксирувальні гаки, залишаються повністю функціональними. Вирізи в нижній частині бампера обрамляють заводську вихлопну систему, а бокові крила залишають достатньо місця для заводської підніжки. Як завжди, цей продукт повністю монтується за допомогою болтів і виготовлений в Америці.
Основні характеристики:
* Цей продукт розроблений для легкого встановлення та сумісний з моделлю TRX.
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | Bomber |
| Підмодель | TRX |
| Висота коробки | 16 in |
| Ширина коробки | 21 in |
| Довжина коробки | 90 in |
| Вага | 66 lbs |
| Сторона встановлення | Зад |
|
Сумісність
Show all |
2021||Dodge||Ram 1500, 2021||Ram||1500, 2022||Dodge||Ram 1500, 2022||Ram||1500, 2023||Ram||1500, 2023||Dodge||Ram 1500, 2024||Dodge||Ram 1500, 2024||Ram||1500
|
