0 грн.
Покращте задній бампер вашого Chevy/GMC 1500 за допомогою стального бампера Stealth Fighter. Унікальний дизайн змінює зовнішній вигляд вашого пікапа, зберігаючи при цьому функціональність заводського фаркопа та роз'єму для причепа. Два кріплення для кубічних фар, що спрямовані назад, забезпечують додаткове освітлення для вашого Silverado/Sierra. Кріплення для клевісів посилені, щоб ваш автомобіль не залишився безпорадним у критичній ситуації. Повністю болтове кріплення означає, що для встановлення не потрібне різання чи зварювання.
Основні характеристики:
*Для встановлення не потрібне різання чи зварювання.
| Примітка | With Exhaust Tips |
| Примітка | Works With Multi Function Tailgate. |
| Примітка | Does NOT Work With Blind Spot Modules |
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | Stealth Fighter |
| Висота коробки | 16 in |
| Ширина коробки | 21 in |
| Довжина коробки | 91 in |
| Вага | 90 lbs |
| Сторона встановлення | Зад |
|
Сумісність
Show all |
2020||Chevrolet||Silverado 1500, 2020||GMC||Sierra 1500, 2021||Chevrolet||Silverado 1500, 2021||GMC||Sierra 1500, 2019||Chevrolet||Silverado 1500 New Model, 2019||GMC||Sierra 1500 New Model, 2022||Chevrolet||Silverado 1500, 2022||GMC||Sierra 1500
|
