ADD Pro Bolt-On Задній Бампер розроблений для доповнення стильного переднього бампера Pro Bolt-On у стилі prerunner. Виготовлений з сталевих труб з товщиною стінки .120 дюйма, він забезпечує надійний захист задньої частини вашого пікапа. Верхня пластина виготовлена з алюмінію, вирізаного на верстаті з ЧПУ, і покрита сатиновим чорним порошковим покриттям. Сталеві труби та конструкційні сталеві пластини покриті порошковим покриттям кольору "чорний молоток".
На обох кінцях бампера є кріплення для под-світильників, де можна встановити 3-дюймові LED кубічні ліхтарі. Їх можна підключити до задніх ліхтарів або до окремої проводки для додаткового освітлення під час їзди бездоріжжям. Задній бампер Pro Bolt-On Raptor зберігає всі OEM функції, такі як датчики заднього ходу, підсвічування номерного знака, причіпний гак та буксирувальні гаки. Цей продукт повністю встановлюється на болти та виготовлений у США.
Основні характеристики:
*Встановлення повністю на болти та зберігає всі OEM функції.
| Примітка | Backup Sensor Cutoutsts |
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | Pro Bolt-On |
| Підмодель | Raptor, Raptor R |
| Висота коробки | 14 in |
| Ширина коробки | 20 in |
| Довжина коробки | 90 in |
| Вага | 82 lbs |
| Сторона встановлення | Зад |
|
Сумісність
Show all |
2021||Ford||F-150, 2022||Ford||F-150, 2023||Ford||F-150, 2024||Ford||F-150, 2025||Ford||F-150
|
