0 грн.
Задній бампер ADD Offroad Bomber пропонує чистий стиль для задньої частини вашого Ford Raptor 3-го покоління, зберігаючи важливі OEM-функції, такі як буксирувальні гаки, подвійний вихлоп і паркувальні датчики. Виготовлений з листової сталі та алюмінієвих панелей, він точно повторює лінії кузова Raptor і доповнює заводський стиль хвоста.
На обох сторонах бампера є кріплення для кубічних фар, що забезпечують додаткові варіанти освітлення ззаду вашого автомобіля. Як тільки ви побачите Bomber Rear Bumper на Raptor, важко уявити ваш автомобіль по-іншому. Цей бампер повністю встановлюється за допомогою болтів і виготовлений в Америці.
Основні характеристики:
*Встановлення повністю за допомогою болтів.
| Примітка | Backup Sensor Cutoutsts |
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | Bomber |
| Підмодель | Raptor, Raptor R |
| Висота коробки | 15 in |
| Ширина коробки | 20 in |
| Довжина коробки | 90.5 in |
| Вага | 90 lbs |
| Сторона встановлення | Зад |
|
Сумісність
Show all |
2021||Ford||F-150, 2022||Ford||F-150, 2023||Ford||F-150, 2024||Ford||F-150, 2025||Ford||F-150
|
