0 грн.
Задній бампер Stealth Fighter від Addictive Desert Designs має сучасний дизайн з листової сталі з агресивними кутами, що надає унікального стилю, зберігаючи при цьому низькопрофільний вигляд, розташовуючись близько до задньої частини пікапа. Максимально збільшіть освітлення при русі назад завдяки двом кріпленням для кубічних ліхтарів, які входять у стандартну комплектацію кожного бампера. Крім того, два кріплення для клевісів забезпечують посилені точки для відновлення.
Цей бампер сумісний з вашими штатними датчиками заднього ходу і зберігає можливість використання штатного фаркопа та роз'єму для причепа.
Основні характеристики:
* Переконайтеся в сумісності з вашою конкретною моделлю Ford F-150 перед встановленням.
| Примітка | Does not fit 2019 F-150 Limited trim models. |
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | Stealth Fighter |
| Висота коробки | 15 in |
| Ширина коробки | 20.3 in |
| Довжина коробки | 90.3 in |
| Вага | 90 lbs |
| Сторона встановлення | Зад |
| Сумісність | 2018||Ford||F-150, 2019||Ford||F-150, 2020||Ford||F-150 |
