0 грн.
Наш задній бампер Black Label для Chevy/GMC 1500 розроблений для того, щоб гармонійно доповнювати заводський стиль, додаючи агресивності вашому пікапу. Бампер зберігає функції OEM, включаючи парктроніки, датчики сліпих зон, підсвітку номерного знака, буксирувальні гаки, роз'єм для причепа та фаркоп, а також забезпечує доступ до запасного колеса. Він покритий міцним двошаровим порошковим покриттям кольору чорного молотка з акцентними пластинами з сатинового чорного алюмінію. Цей продукт повністю встановлюється на болти та виготовлений у США.
Основні характеристики:
| Примітка | Does NOT Work With SuperCruise Equipped Vehicles. |
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | Black Label |
| Висота коробки | 18 in |
| Ширина коробки | 22 in |
| Довжина коробки | 74 in |
| Вага | 100 lbs |
| Сторона встановлення | Зад |
|
Сумісність
Show all |
2023||GMC||Sierra 1500, 2022||Chevrolet||Silverado 1500 New Model, 2023||Chevrolet||Silverado 1500, 2024||Chevrolet||Silverado 1500, 2024||GMC||Sierra 1500, 2025||Chevrolet||Silverado 1500, 2025||GMC||Sierra 1500, 2022||GMC||Sierra 1500 New Model
|
