Задній бампер Stealth Fighter має сучасний дизайн з листової сталі, що додає функціональності та гармонійно поєднується з заводським стилем. Два 3-дюймові кріплення для кубічних ліхтарів, обрамлені алюмінієвими панелями з сатиновим чорним покриттям, забезпечують додаткове освітлення ззаду. Верхня частина бампера оснащена алюмінієвою ступінчастою пластиною для кращого зчеплення з ногою. Доступ до запасного колеса та заводських датчиків паркування і моніторів сліпих зон інтегровано в дизайн бампера. Stealth Fighter покритий міцним двошаровим порошковим покриттям чорного кольору з ефектом молотка.
Встановлення не вимагає свердління чи модифікацій. Як завжди, виготовлено в США зі сталі.
Основні характеристики:
* Сумісний з моделями GMC/Chevy 1500 2022+.
| Примітка | This Is Not Compatible With Super Cruise Equipped Vehicles. |
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | Stealth Fighter |
| Висота коробки | 15 in |
| Ширина коробки | 20 in |
| Довжина коробки | 90 in |
| Вага | 81 lbs |
| Сторона встановлення | Зад |
|
Сумісність
Show all |
2023||GMC||Sierra 1500, 2022||Chevrolet||Silverado 1500 New Model, 2023||Chevrolet||Silverado 1500, 2024||Chevrolet||Silverado 1500, 2024||GMC||Sierra 1500, 2025||Chevrolet||Silverado 1500, 2025||GMC||Sierra 1500, 2022||GMC||Sierra 1500 New Model
|
