Передній бампер Stealth Fighter Full-Width надає вашому автомобілю класичний, стильний вигляд, забезпечуючи максимальний захист та стабільність. Подовжені бічні панелі створюють плавний перехід між бампером і заводськими крилами. Він оснащений універсальною системою кріплення світла, що дозволяє встановити до 20-дюймової дугової світлової панелі або 5 кубічних ліхтарів. Також забезпечує вражаючий кут під'їзду і включає верхню дугу для додаткового захисту решітки радіатора.
Бампер має два посилені кріплення для додаткових варіантів евакуації та кріплення для лебідки, яке зручно розташоване за верхньою дугою. Сталеві пластини покриті порошковою фарбою Hammer Black, а алюмінієві панелі — Satin Black. Виділіть свій Jeep JL/JT Rubicon/Mojave, встановивши міцний, але стильний передній бампер Stealth Fighter.
* Цей бампер повністю встановлюється на болти і підходить лише для моделей Rubicon/Mojave.
Ключові особливості:
| Примітка | Fits Rubicon & Mojave models only. |
| Примітка | Fits Rubicon & Mojave Models Only. |
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | Stealth Fighter |
| Підмодель | Rubicon, Mojave |
| Висота коробки | 46 in |
| Ширина коробки | 87 in |
| Довжина коробки | 229 in |
| Вага | 157 lbs |
| Сторона встановлення | Перед |
|
Сумісність
Show all |
2018||Jeep||Wrangler JL, 2019||Jeep||Wrangler JL, 2020||Jeep||Wrangler JL, 2020||Jeep||Gladiator JT, 2021||Jeep||Gladiator JT, 2021||Jeep||Wrangler JL, 2022||Jeep||Wrangler JL, 2022||Jeep||Gladiator JT, 2023||Jeep||Wrangler JL, 2023||Jeep||Gladiator JT, 2024||Jeep||Gladiator JT, 2024||Jeep||Wrangler JL, 2025||Jeep||Wrangler JL, 2025||Jeep||Gladiator JT
|
