Передній бампер Stealth Fighter має низькопрофільний дизайн з листової сталі. Закруглений передній край щільно прилягає до передньої частини вашого Ram TRX, слідуючи ключовим лініям кузова, щоб виглядати так, ніби він встановлений з заводу.
Універсальна система кріплення світла дозволяє встановити 40-дюймову вигнуту світлову панель або до кубічних фар у центрі бампера, а також є два додаткові кріплення для кубічних фар за кожною бічною панеллю. Повний захисний лист спускається вниз і кріпиться в заводських точках монтажу, щоб забезпечити захист ваших амортизаторів.
Встановлення Stealth Fighter покращує кут підходу на 4 дюйми. Зберігаються заводські функції, такі як датчики паркування та габаритні вогні. Посилені кріплення для клевісів забезпечують точку кріплення для м'яких шаклів. Як завжди, цей продукт повністю болтовий і виготовлений в Америці.
Основні характеристики:
*Встановлення повністю болтове і зберігає заводські функції, такі як датчики паркування та габаритні вогні.
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | Stealth Fighter |
| Підмодель | TRX |
| Висота коробки | 30 in |
| Ширина коробки | 46 in |
| Довжина коробки | 88 in |
| Вага | 157 lbs |
| Сторона встановлення | Перед |
|
Сумісність
Show all |
2021||Dodge||Ram 1500, 2021||Ram||1500, 2022||Dodge||Ram 1500, 2022||Ram||1500, 2023||Ram||1500, 2023||Dodge||Ram 1500, 2024||Dodge||Ram 1500, 2024||Ram||1500
|
