0 грн.
Повністю сформована та закруглена основна труба ADD PRO Болт-он щільно прилягає до передньої частини вашого 2021 ZR2, надаючи чистий, низькопрофільний вигляд. Збережені OEM функції, такі як буксирувальні гаки та захисна пластина. Універсальна система кріплення світла в центрі бампера дозволяє використовувати 20-дюймову радіусну планку або до 6 кубічних фар. Каркас бампера виготовлений з стальних трубок товщиною .120", а захисна пластина вирізана на CNC з алюмінію товщиною 1/8".
* Для зняття OEM бампера передню частину потрібно буде підрізати, але бампер в іншому випадку встановлюється на болтах.
Виготовлено в Америці.
Основні характеристики:
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | Pro Bolt-On |
| Підмодель | ZR2 |
| Висота коробки | 20 in |
| Ширина коробки | 46 in |
| Довжина коробки | 87 in |
| Вага | 135 lbs |
| Сторона встановлення | Перед |
| Сумісність | 2021||Chevrolet||Colorado, 2022||Chevrolet||Colorado |
