0 грн.
Chevy Colorado ще ніколи не виглядав так добре з переднім бампером Stealth Fighter. Конструкція з радіусної сталевої пластини надає вашому Chevy додатковий захист передньої частини без зайвої масивності. Відповідаючи заводським лініям кузова Colorado ZR2, передній бампер Stealth Fighter щільно прилягає і доповнює вигляд ZR2.
Основні характеристики:
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | Stealth Fighter |
| Підмодель | ZR2 |
| Висота коробки | 24 in |
| Ширина коробки | 45.5 in |
| Довжина коробки | 87 in |
| Вага | 153 lbs |
| Сторона встановлення | Перед |
|
Сумісність
Show all |
2017||Chevrolet||Colorado, 2018||Chevrolet||Colorado, 2019||Chevrolet||Colorado, 2020||Chevrolet||Colorado
|
