$0
The Chevy Colorado has never looked better with the Stealth Fighter front bumper. A radius steel plate design gives your Chevy truck added front end protection without all the extra bulk. Matching the Colorado ZR2 factory body lines, the Stealth Fighter front bumper is a tight-fitting steel plate bumper that complements the ZR2's look.
Key features:
| Brand | Addictive Desert Designs |
| Series | Stealth Fighter |
| Submodel | ZR2 |
| Box Height | 24 in |
| Box Width | 45.5 in |
| Box Length | 87 in |
| Box Weight | 153 lbs |
| Installation side | Front |
|
Fitment
Show all |
2017||Chevrolet||Colorado, 2018||Chevrolet||Colorado, 2019||Chevrolet||Colorado, 2020||Chevrolet||Colorado
|
