Передній бампер Phantom Series Bronco Raptor розроблений з низькопрофільним дизайном у формі леза, що надає вашому Raptor ще більш агресивного вигляду, ніж заводський. У центрі бампера розташоване місце для встановлення 20-дюймової радіусної LED-світлової панелі. Альтернативно, на цьому ж місці можна встановити п'ять 3-дюймових світлових кубів. Ми включаємо міцну передню захисну пластину з алюмінію товщиною 3/16 дюйма, яка замінює несумісну заводську захисну пластину. Захисна пластина та акцентні панелі покриті сатиновим чорним порошковим покриттям, тоді як бампер має міцне порошкове покриття кольору чорного молотка.
Phantom зберігає OEM-функції, такі як паркувальні сенсори та адаптивний круїз-контроль (потрібне кріплення для переміщення ACC). У конструкції передбачені місця для додавання точок відновлення, закріплених на рамі. Цей продукт повністю встановлюється на болти і виготовлений в Америці.
Ключові особливості:
*Для збереження адаптивного круїз-контролю потрібне кріплення для переміщення ACC.
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | Phantom |
| Підмодель | Raptor |
| Висота коробки | 6 in |
| Ширина коробки | 8 in |
| Довжина коробки | 90 in |
| Вага | 64 lbs |
| Сторона встановлення | Перед |
|
Сумісність
Show all |
2021||Ford||Bronco, 2022||Ford||Bronco, 2023||Ford||Bronco, 2024||Ford||Bronco, 2025||Ford||Bronco
|
