Покращте свій Ford Gen 2 Raptor з Addictive Desert Designs PRO Bolt-On V2. Цей передній бампер післяпродажного обслуговування має радіусну основну трубу, яка ідеально повторює контури передньої частини автомобіля, дозволяючи їй щільно прилягати до решітки та спойлера. Повна алюмінієва захисна пластина товщиною 3/16" забезпечує додаткову міцність, зменшуючи вагу. Заводські функції, такі як буксирувальні гаки та адаптивний круїз-контроль (з додатковим кронштейном), зберігаються.
Кріплення для світла в центрі бампера дозволяють встановити подвійні 20" світлові панелі або 4 круглі фари. Додатковий світловий обруч (продається окремо) дозволяє додати ще 4 круглі кріплення для світла вздовж верхнього обруча бампера. Порошкове покриття кольору "чорний молоток" стандартно комплектується сатиновою чорною захисною пластиною. Цей продукт повністю встановлюється за допомогою болтів і виготовлений в Америці.
Ключові характеристики:
*Встановлення просте, оскільки продукт повністю встановлюється за допомогою болтів.
| Примітка | Raptor Only |
| Примітка | Requires Adaptive Cruise Control Кelocation Bracket For Adaptive Cruise Control Equipped Vehicles. |
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | Pro Bolt-On |
| Підмодель | Raptor |
| Висота коробки | 25 in |
| Ширина коробки | 45.5 in |
| Довжина коробки | 87 in |
| Вага | 200 lbs |
| Сторона встановлення | Перед |
|
Сумісність
Show all |
2017||Ford||F-150, 2018||Ford||F-150, 2019||Ford||F-150, 2020||Ford||F-150
|
