Хочете отримати кліренс і вигляд бампера з вирізом рами без необхідності різати раму? Бампер ADD PRO Bolt-on щільно прилягає до передньої частини вашого Raptor і дозволяє зберегти повну функціональність передньої камери. Захисна пластина також має вентиляційні отвори для забезпечення належного повітряного потоку до штатного інтеркулера. PRO Bolt-on ідеально повторює контури кузова Raptor без необхідності використання пластикової накладки. Виготовлений з сталевих трубок товщиною .120” для міцності та довговічності, а також з алюмінієвої захисної пластини для захисту.
Опції для монтажу освітлення під основною трубою дозволяють встановити до 6 кубічних фар або 20" радіусну світлодіодну панель.
Ключові особливості:
ADD PRO Bolt-on Додатковий Світловий Обруч дозволяє встановити чотири додаткові 6" круглі фари на ваш передній бампер ADD PRO Bolt-On для Ford Raptor. Обруч виготовлений з трубок товщиною .120” і зберігає той самий низькопрофільний вигляд, що і бампер без нього. Установка проста і може бути завершена за кілька хвилин.
* Цей продукт виготовлений в Америці.
| Примітка | Raptor Only |
| Примітка | Requires Adaptive Cruise Control Кelocation Bracket For Adaptive Cruise Control Equipped Vehicles. |
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | Pro Bolt-On |
| Підмодель | Raptor |
| Висота коробки | 24 in |
| Ширина коробки | 44 in |
| Довжина коробки | 87 in |
| Вага | 157 lbs |
| Сторона встановлення | Перед |
|
Сумісність
Show all |
2017||Ford||F-150, 2018||Ford||F-150, 2019||Ford||F-150, 2020||Ford||F-150
|
