Підніміть ваш Ford Raptor на новий рівень з переднім бампером HoneyBadger від Addictive Desert Designs. Цей бампер виготовлений з міцної зовнішньої сталевої пластини товщиною 1/8" та знімної алюмінієвої захисної пластини товщиною 1/8" і акцентних панелей, що гарантує довговічність і стійкість. Він також має агресивний стиль, який виділяє ваш пікап серед інших.
Посилені кріплення для клевісів розроблені для використання з м'якими шаклами, забезпечуючи належний захист у разі аварії. Універсальна система кріплення світла на верхній частині бампера дозволяє встановити до 10 кубічних світильників або 40" радіусну LED панель, надаючи можливість комбінувати будь-які бренди та розміри світильників. Додаткові опції освітлення доступні за бічними акцентними панелями, приймаючи 10" LED від Rigid Industries з кожного боку.
Вентильована захисна пластина дозволяє бамперу HoneyBadger підтримувати потік повітря до вашого інтеркулера, з інтегрованим скопом за захисною пластиною, спеціально розробленим для Ford Raptor. Завдяки збільшеному кліренсу та кращому куту підходу, бампер HoneyBadger є одним з найміцніших позашляхових бамперів для Ford Raptor.
* Ця версія HoneyBadger включає кріплення для лебідки та повністю встановлюється за допомогою болтів. Виготовлено в США.
Основні характеристики:
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | HoneyBadger |
| Підмодель | Raptor |
| Висота коробки | 28 in |
| Ширина коробки | 46 in |
| Довжина коробки | 87 in |
| Вага | 230 lbs |
| Сторона встановлення | Перед |
|
Сумісність
Show all |
2017||Ford||F-150, 2018||Ford||F-150, 2019||Ford||F-150, 2020||Ford||F-150
|
