Передній бампер Addictive Desert Designs Stealth Fighter для Ford Raptor є одним з найбільш щільно прилягаючих та агресивних на вигляд бамперів на ринку. Відстань від решітки до бампера всього на 1/2" більша, ніж у заводського бампера, що забезпечує компактний дизайн зі сталевої пластини.
Сучасний дизайн з радіусною пластиною дозволяє Stealth Fighter щільно прилягати до передньої частини вашого автомобіля, зберігаючи заводський стиль та надаючи додатковий захист завдяки сталевому бамперу. У центрі бампера розташована універсальна система кріплення для освітлення, що вміщує до 10 кубічних ліхтарів або 40" радіусний LED, забезпечуючи необхідне додаткове освітлення. Додаткові кріплення для RIGID 10" SR LED за бічними панелями пропонують ще більше варіантів освітлення.
Комплект для підсилення рами: Рекомендовано при використанні D-кілець або лебідки. Комплект для підсилення рами для Ford F-150/Raptor підвищує міцність заводських рогів рами при використанні лебідки або м'яких шаклів. Він повністю болтовий і сумісний з заводськими та всіма бамперами Addictive Desert Designs.
Основні характеристики:
*Патент США 9,796,343
| Примітка | Raptor Only |
| Примітка | Requires Adaptive Cruise Control Кelocation Bracket For Adaptive Cruise Control Equipped Vehicles. |
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | Stealth Fighter |
| Підмодель | Raptor |
| Висота коробки | 25 in |
| Ширина коробки | 45 in |
| Довжина коробки | 87 in |
| Вага | 180 lbs |
| Сторона встановлення | Перед |
|
Сумісність
Show all |
2017||Ford||F-150, 2018||Ford||F-150, 2019||Ford||F-150, 2020||Ford||F-150
|
