0 грн.
Поєднуючи естетику з функціональністю, передній бампер ADD PRO V2 Frame Cut для Ford Raptor не жертвує виглядом вашого автомобіля заради кута підходу. Бампер ADD PRO V2 є справжнім високоякісним бампером з вирізом для Ford Raptor, забезпечуючи максимальний кут підходу для ваших пригод на бездоріжжі. Він ідеально повторює лінії кузова Raptor без необхідності в пластиковій накладці. Виготовлений з стальних труб товщиною .120" для міцності та довговічності, а також з алюмінієвою захисною пластиною для додаткового захисту.
Основні характеристики:
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | PRO V2 |
| Підмодель | Raptor |
| Висота коробки | 26 in |
| Ширина коробки | 46 in |
| Довжина коробки | 87 in |
| Вага | 160 lbs |
| Сторона встановлення | Перед |
|
Сумісність
Show all |
2010||Ford||F-150, 2011||Ford||F-150, 2012||Ford||F-150, 2013||Ford||F-150, 2014||Ford||F-150
|
