0 грн.
Агресивний дизайн бампера ADD HoneyBadger дійсно змінює вигляд передньої частини вашого пікапа. Різноманітні варіанти освітлення включають вигнуту 40-дюймову LED-панель зверху, пряму 20-дюймову LED-панель в центрі та кріплення для кубічних фар за кожною боковою панеллю. Додаткову функціональність забезпечують стандартні кріплення для м'яких шаклів, а також опціональне кріплення для лебідки. Як завжди, цей продукт виготовлено в Америці.
Основні характеристики:
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | HoneyBadger |
| Підмодель | Raptor |
| Висота коробки | 21.5 in |
| Ширина коробки | 44.5 in |
| Довжина коробки | 85 in |
| Вага | 165 lbs |
| Сторона встановлення | Перед |
|
Сумісність
Show all |
2010||Ford||F-150, 2011||Ford||F-150, 2012||Ford||F-150, 2013||Ford||F-150, 2014||Ford||F-150
|
