$0
The aggressive styling of the ADD HoneyBadger bumper truly transforms the front of your truck. Multiple lighting options include a radius 40" curved LED bar up top, a straight 20" LED bar in the center, and one cube light mount behind each side panel. Added utility comes in the form of standard clevis mounts that accept soft shackles as well as an optional winch mount. As always, this product is made in America.
Key features:
| Brand | Addictive Desert Designs |
| Series | HoneyBadger |
| Submodel | Raptor |
| Box Height | 21.5 in |
| Box Width | 44.5 in |
| Box Length | 85 in |
| Box Weight | 165 lbs |
| Installation side | Front |
|
Fitment
Show all |
2010||Ford||F-150, 2011||Ford||F-150, 2012||Ford||F-150, 2013||Ford||F-150, 2014||Ford||F-150
|
