0 грн.
Venom R обтікає передню частину пікапа з елегантним стилем pre-runner. Цей бампер на 100% встановлюється без свердління і покращує кут підходу автомобіля, поєднуючи стиль і функціональність.
Виготовлений з трубок товщиною .120 і сталі 3/16”, він забезпечує міцність і надійність. Попередньо просвердлені отвори для кріплення світла дозволяють встановити до 10 кубічних фар, а в комплекті йде Універсальний набір для кріплення світла для різноманітних комбінацій освітлення.
Додаткові бічні панелі доступні для подальшої персоналізації зовнішнього вигляду.
*Патент США 9,796,343
Ключові особливості:
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | Venom |
| Підмодель | Raptor |
| Висота коробки | 26 in |
| Ширина коробки | 45.5 in |
| Довжина коробки | 87 in |
| Вага | 152 lbs |
| Сторона встановлення | Перед |
|
Сумісність
Show all |
2010||Ford||F-150, 2011||Ford||F-150, 2012||Ford||F-150, 2013||Ford||F-150, 2014||Ford||F-150
|
