Ліфт-комплект ReadyLIFT 62-21440 SST2.1 забезпечує збалансований, агресивний вигляд, зберігаючи штатні характеристики ходу та керованості. Комплект, розроблений під конкретну модель, включає передні замінні стійки серії 2.1 та задні регульовані амортизатори з бічним резервуаром (piggyback), посилені верхні важелі підвіски з трубчастої сталі DOM із коригованими кутами кульових опор і регулювальні cam-пластини. Піднімає перед на +3.5" і зад на +2.5" відносно стоку, що дозволяє встановлювати більші комплекти коліс і шин без серйозних доробок.
| Застосування | Перед | Зад |
| 2021-2025 Ford F-150 4WD | +3.5" | +2.5" |
* Висота підйому може змінюватися залежно від штатних пакетів. Не призначено для 2WD. Максимально рекомендовані шини/диски без підрізання: 295/60R20 на диску 9" завширшки з вильотом +18. Для встановлення до 35"x12.5" на дисках 20"x9" з вильотом 0 може знадобитися незначне підрізання.
| Примітка | Not designed for 2WD |
| Висота підйому, дюйм | 3.5" |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | ReadyLift |
| Примітка | The ReadyLIFT 3.5" SST2.1 Kit is exclusively engineered for the new 2021-2025 Ford F-150 4WD pickups |
| Вага | 164 lbs |
| Довжина коробки | 48 in |
| Ширина коробки | 27 in |
| Висота коробки | 13 in |
|
Сумісність
Show all |
2021||Ford||F-150, 2022||Ford||F-150, 2023||Ford||F-150, 2024||Ford||F-150, 2025||Ford||F-150, 2026||Ford||F-150
|
