0 грн.
Dura-Flex® 2000 — розширювачі колісних арок з ABS‑пластику, спроєктовані для тривалої довговічності та стійкості до вигорання. Фірмовий матеріал розроблено, щоб витримувати тривалий вплив УФ‑випромінювання, зберігати покриття та протистояти розтріскуванню, деформації й вигоранню, забезпечуючи надійний захист.
Надійність болтового кріплення додає захист і стиль, зберігаючи заводські лінії.
*Легко кріпиться болтами у заводські отвори; для більшості моделей свердління не потрібне. Перед встановленням перевірте сумісність саме з вашим авто.
| Бренд | Husky Liner |
| Покриття шин перед дюйм | 1.5 |
| Висота розширювача перед дюйм | 4.25 |
| Покриття шин зад дюйм | 1.5 |
| Висота розширювача зад дюйм | 4.75 |
| Кількість | Комплект 4шт |
| Серія | Pocket Style |
| Сторона встановлення | Перед, Зад |
| Вага | 13 lbs |
| Довжина коробки | 40 in |
| Ширина коробки | 20 in |
| Висота коробки | 5 in |
| Матеріал | ABS Plastic |
| Колір | Матово-чорний |
|
Сумісність
Show all |
2021||Ford||Bronco Sport, 2022||Ford||Bronco Sport, 2023||Ford||Bronco Sport, 2024||Ford||Bronco Sport, 2025||Ford||Bronco Sport, 2026||Ford||Bronco Sport
|
