Цей комплект підвіски Fabtech піднімає й вирівнює перед і зад Toyota Tundra, дозволяючи встановити шини діаметром 33" або 35", при цьому зберігаючи комфортну, наближену до штатної, плавність ходу. Система замінює штатні верхні важелі керування на посилені важелі з уніболом для покращення кастера та відчуття керма з великими шинами, а також використовує точні проставки та продуктивні амортизатори, щоб додати висоту без втрати комфортності на дорозі.
*Примітки щодо сумісності та встановлення: Не підходить для гібридних моделей. Підходить лише для версій CrewMax. Не сумісний із моделями, оснащеними амортизаторами Adaptive Variable Suspension (AVS). Під час встановлення дотримуйтеся інструкцій для конкретного автомобіля та рекомендованих моментів затягування.
| Примітка | Fits CrewMax models only |
| Примітка | Does not fit models equipped with Adaptive Variable Suspension (AVS) Shocks |
| Підмодель | 3.5L V6 Twin-Turbo |
| Висота підйому, дюйм | 3" |
| Підмодель | CrewMax |
| Тип приводу | 4WD |
| Примітка | For Factory Rear Air Bags |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Does not fit hybrid models |
| Вага | 56 lbs |
| Довжина коробки | 24 in |
| Ширина коробки | 21 in |
| Висота коробки | 8 in |
|
Сумісність
Show all |
2022||Toyota||Tundra, 2023||Toyota||Tundra, 2024||Toyota||Tundra, 2025||Toyota||Tundra
|
