0 грн.
Цей ліфт-комплект Fabtech піднімає передню частину 2022–2025 Toyota Tundra 4WD для встановлення шин 33" або 35", вирівнює посадку авто спереду до задньої частини та посилює передню підвіску для підвищеної витривалості на бездоріжжі й більш агресивного вигляду.
*Примітки щодо сумісності/встановлення: Не підходить для гібридних версій. Розроблено лише для моделей CrewMax. Несумісний з автомобілями, обладнаними амортизаторами Adaptive Variable Suspension (AVS).
| Примітка | Fits CrewMax models only |
| Примітка | Does not fit models equipped with Adaptive Variable Suspension (AVS) Shocks |
| Підмодель | 3.5L V6 Twin-Turbo |
| Висота підйому, дюйм | 3" |
| Підмодель | CrewMax |
| Тип приводу | 4WD |
| Примітка | For Factory Rear Coil Springs |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Does not fit hybrid models |
| Вага | 135 lbs |
| Довжина коробки | 35 in |
| Ширина коробки | 21 in |
| Висота коробки | 8 in |
|
Сумісність
Show all |
2022||Toyota||Tundra, 2023||Toyota||Tundra, 2024||Toyota||Tundra, 2025||Toyota||Tundra
|
