0 грн.
Цей високоякісний ліфт-комплект Fabtech піднімає висоту посадки для встановлення шин 33" або 35", водночас підсилює передню підвіску та вирівнює посадку автомобіля для більш агресивного вигляду. Він замінює штатні верхні важелі на міцні унібольні важелі, що збільшують кастер і покращують баланс кермового керування з великими шинами.
*Примітки щодо встановлення/сумісності: Не підходить для гібридних версій. Підходить лише для CrewMax. Не сумісний із моделями, оснащеними системою Adaptive Variable Suspension (AVS).
| Примітка | Fits CrewMax models only |
| Примітка | Does not fit models equipped with Adaptive Variable Suspension (AVS) Shocks |
| Підмодель | 3.5L V6 Twin-Turbo |
| Висота підйому, дюйм | 3" |
| Підмодель | CrewMax |
| Тип приводу | 4WD |
| Примітка | For Factory Rear Coil Springs |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Does not fit hybrid models |
| Вага | 69 lbs |
| Довжина коробки | 24 in |
| Ширина коробки | 21 in |
| Висота коробки | 8 in |
|
Сумісність
Show all |
2022||Toyota||Tundra, 2023||Toyota||Tundra, 2024||Toyota||Tundra, 2025||Toyota||Tundra
|
