0 грн.
Ліфт-комплект Fabtech піднімає автомобіль під установку шин 33" або 35", вирівнює посадку спереду та ззаду й посилює передню підвіску для жорсткої експлуатації. Комплект замінює штатні верхні важелі підвіски на посилені важелі з унібольними шарнірами (Uniball), що покращують кастор і баланс кермування при використанні збільшених шин.
*Сумісність: Розроблено для моделей Toyota Tundra 4WD CrewMax 2022–2025 років. Не підходить для гібридних версій або моделей, оснащених амортизаторами Adaptive Variable Suspension (AVS).
| Примітка | Fits CrewMax models only |
| Примітка | Does not fit models equipped with Adaptive Variable Suspension (AVS) Shocks |
| Висота підйому, дюйм | 3" |
| Підмодель | CrewMax |
| Тип приводу | 4WD |
| Примітка | For Factory Rear Coil Springs |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Does not fit hybrid models |
| Вага | 70 lbs |
| Довжина коробки | 24 in |
| Ширина коробки | 21 in |
| Висота коробки | 8 in |
|
Сумісність
Show all |
2022||Toyota||Tundra, 2023||Toyota||Tundra, 2024||Toyota||Tundra, 2025||Toyota||Tundra
|
