0 грн.
Цей ліфт-комплект піднімає штатну 2-дюймову підвіску TRD PRO ще на 4 дюйми, дозволяючи встановити шини 35". Після встановлення на TRD PRO пікап матиме ту саму висоту, що й стандартна Tundra з підвіскою 6" та шинами 35".
*Примітки щодо встановлення/сумісності: Несумісно зі штатними (OEM) дисками та шинами. Використання 17" дисків неможливе.
| Примітка | Will not allow use of 17" wheels |
| Висота підйому, дюйм | 4" |
| Тип приводу | 4WD, RWD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Cannot use OEM wheel and tire |
| Вага | 343 lbs |
| Довжина коробки | 45 in |
| Ширина коробки | 16 in |
| Висота коробки | 13 in |
|
Сумісність
Show all |
2016||Toyota||Tundra, 2017||Toyota||Tundra, 2018||Toyota||Tundra, 2019||Toyota||Tundra
|
