Поворотні кулаки збільшеної довжини з високоміцного ковкого чавуну спроєктовані для роботи в межах заводської геометрії рульового керування, зберігаючи радіус розвороту навіть із збільшеними шинами та дисками. Штатні нижні важелі підвіски переносяться за допомогою високоаркових сталевих поперечин, а інтегрований захист диференціала оберігає днище від перешкод на бездоріжжі. Зберігається штатний передній стабілізатор поперечної стійкості з кронштейнами заниження стабілізатора. Пакет підвищеної продуктивності включає 2.5-дюймові койловерні амортизатори, налаштовані для агресивного бездоріжжя з комфортом на шосе, а також задній 3-дюймовий блок і комплект стрем'янок для підйому.
*Примітки щодо сумісності/встановлення: Неможливо використовувати штатні диски та шини (OEM). Підходить лише для моделей Double Cab і CrewMax з двигуном 5.7L та автоматичною трансмісією. Не допускається використання 17" дисків.
| Трансмісія | Автомат |
| Примітка | Double Cab & CrewMax 5.7L w/ Auto Trans only |
| Примітка | Will not allow use of 17" wheels |
| Підмодель | 5.7L V8 Gas |
| Висота підйому, дюйм | 6" |
| Підмодель | CrewMax, Double Cab |
| Тип приводу | 4WD, RWD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Can not use OEM wheel and tire |
| Вага | 343 lbs |
| Довжина коробки | 45 in |
| Ширина коробки | 16 in |
| Висота коробки | 13 in |
|
Сумісність
Show all |
2016||Toyota||Tundra, 2017||Toyota||Tundra, 2018||Toyota||Tundra, 2019||Toyota||Tundra, 2020||Toyota||Tundra, 2021||Toyota||Tundra
|
