0 грн.
Підвіска Sport спроєктована для довгохідного бездоріжжя, водночас зберігаючи плавний хід на дорозі. Її пружини Dual Rate забезпечують прогресивні характеристики, збалансовуючи комфорт і вантажопідйомність, а комплект містить оновлені компоненти для збереження правильної геометрії та артикуляції при збільшеній висоті підвіски.
| Примітка | Fits Diesel and Rubicon 392 models only |
| Підмодель | 3.0L V6 Diesel, 6.4L V8 Gas |
| Висота підйому, дюйм | 3" |
| Підмодель | 4 Door |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Fits 4-door models only |
| Вага | 142 lbs |
| Довжина коробки | 39 in |
| Ширина коробки | 14 in |
| Висота коробки | 13 in |
|
Сумісність
Show all |
2020||Jeep||Wrangler JL, 2021||Jeep||Wrangler JL, 2022||Jeep||Wrangler JL, 2023||Jeep||Wrangler JL, 2024||Jeep||Wrangler JL, 2025||Jeep||Wrangler JL
|
