0 грн.
Система підвіски Sport розроблена для 4-дверних моделей Jeep JL і забезпечує великий хід підвіски на бездоріжжі, зберігаючи плавний хід на шосе. Використовує індивідуально підібрані для кожного колеса пружини з подвійною жорсткістю та налаштовані компоненти, щоб збільшити хід підвіски, покращити комфорт і контроль мостів при підвищеному кліренсі.
Комплектація:
*Сумісність/примітки щодо встановлення: Підходить для 4-дверних Jeep JL 4WD Diesel (2020–2023) та 4-дверних Jeep JL 4WD Rubicon 392 (2021–2026). Використовує штатні відбійники; після встановлення рекомендується виконати розвал-сходження та дотримуватися стандартних процедур монтажу.*
| Примітка | Fits Diesel and Rubicon 392 models only |
| Підмодель | Rubicon 392 |
| Висота підйому, дюйм | 3" |
| Підмодель | 4 Door |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Fits 4-door models only |
| Вага | 121 lbs |
| Довжина коробки | 39 in |
| Ширина коробки | 14 in |
| Висота коробки | 13 in |
|
Сумісність
Show all |
2020||Jeep||Wrangler JL, 2021||Jeep||Wrangler JL, 2022||Jeep||Wrangler JL, 2023||Jeep||Wrangler JL, 2024||Jeep||Wrangler JL, 2025||Jeep||Wrangler JL
|
