Ця система оснащена двоступеневими витими пружинами, розробленими для офроуду з великим ходом підвіски, водночас забезпечуючи плавний і комфортний хід на шосе. Двоступенева конструкція надає прогресивну підтримку під різні умови їзди.
Перший ступінь пружин забезпечує м’який, комфортний хід і дозволяє додаткове розпускання для збільшеного ходу. Другий ступінь налаштований на підтримку навантаження автомобіля і поглинання сильних ударів на вищих швидкостях.
Пружини індивідуальні для кожного колеса, що утримує авто рівним зліва направо та водночас дозволяє збільшити хід підвіски.
Чотири проставки відбійників використовують штатні відбійники для м’якого демпфування на повному стисненні. Проставки зберігають штатний хід відбою, щоб запобігти надмірному ходу підвіски та перевантаженню вузлів трансмісії.
Подовжені передні та задні стійки стабілізатора з уретановими втулками повертають стабілізатори до роботи в штатній геометрії. Довші стійки запобігають переходу стабілізатора через «мертву точку» та виникненню заклинювання на повному вивішуванні.
Посилений кронштейн задньої тяги Панара центрирує міст і зберігає штатний центр крену при збільшеній висоті підвіски.
У комплекті:
*Сумісність: Підходить для 4-дверних моделей Jeep JL; сумісний із дизельними версіями та Rubicon 392.
| Примітка | Fits Diesel and Rubicon 392 models only |
| Підмодель | 3.0L V6 Diesel, 6.4L V8 Gas |
| Висота підйому, дюйм | 3" |
| Підмодель | 4 Door |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Fits 4-door models only |
| Вага | 86 lbs |
| Довжина коробки | 27 in |
| Ширина коробки | 14 in |
| Висота коробки | 13 in |
|
Сумісність
Show all |
2020||Jeep||Wrangler JL, 2021||Jeep||Wrangler JL, 2022||Jeep||Wrangler JL, 2023||Jeep||Wrangler JL, 2024||Jeep||Wrangler JL, 2025||Jeep||Wrangler JL
|
