Підвіска Sport спроєктована для впевненого проходження бездоріжжя з великим ходом підвіски, водночас зберігаючи комфортну їзду на шосе. Вона використовує конструкцію двоступеневих витих пружин: перша, м’якша стадія забезпечує комфорт і хід відбою, а друга налаштована на роботу з навантаженням автомобіля та ефективне поглинання ударів на високій швидкості.
Пружини індивідуальні для кожного колеса, що утримує автомобіль рівним зліва направо, водночас дозволяючи збільшений хід підвіски. Подовжувачі відбійників працюють разом зі штатними відбійниками, забезпечуючи м’яке демпфування на повному стисканні, та зберігають штатний хід відбою, запобігаючи перевищенню робочого ходу підвіски й трансмісії.
Подовжені стійки стабілізатора з поліуретановими втулками повертають стабілізатори до роботи в межах штатної геометрії. Завдяки збільшеній довжині стійок система не дає стабілізатору переходити через центр і створювати заклинювання на повному відбої. Посилений кронштейн задньої панарної тяги центрує міст і зберігає штатний центр крену при збільшеній висоті підвіски.
*Сумісність: Призначено для чотиридверних моделей Jeep JL 4xe.
| Примітка | Fits 4XE models only |
| Підмодель | 4XE |
| Висота підйому, дюйм | 3" |
| Підмодель | 4 Door |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Fits 4-door models only |
| Вага | 164 lbs |
| Довжина коробки | 39 in |
| Ширина коробки | 14 in |
| Висота коробки | 13 in |
|
Сумісність
Show all |
2021||Jeep||Wrangler JL, 2022||Jeep||Wrangler JL, 2023||Jeep||Wrangler JL, 2024||Jeep||Wrangler JL, 2025||Jeep||Wrangler JL
|
