0 грн.
Ця підвіска спроєктована для збільшеного ходу на бездоріжжі, водночас зберігаючи плавну й контрольовану їзду на шосе. Використовує двоступеневий дизайн пружин: перший, більш м’який етап забезпечує комфорт і розширений хід, другий — жорсткіший — підтримує навантаження автомобіля та поглинає сильні удари на вищих швидкостях. Компоненти підібрані під кожен кут автомобіля, щоб зберігати рівень і максимально збільшити корисний хід підвіски.
* Підходить лише для 4-дверних моделей. Лише для моделей 4xe.
| Примітка | Fits 4XE models only |
| Підмодель | 4XE |
| Висота підйому, дюйм | 3" |
| Підмодель | 4 Door |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Fits 4-door models only |
| Вага | 124 lbs |
| Довжина коробки | 27 in |
| Ширина коробки | 14 in |
| Висота коробки | 13 in |
|
Сумісність
Show all |
2021||Jeep||Wrangler JL, 2022||Jeep||Wrangler JL, 2023||Jeep||Wrangler JL, 2024||Jeep||Wrangler JL, 2025||Jeep||Wrangler JL
|
