Система підвіски Sport розроблена для Jeep JL 4xe, щоб забезпечити збільшений хід підвіски на бездоріжжі без втрати плавності ходу на дорозі. Використовує конструкцію пружин Dual Rate: м’який перший ступінь для комфорту та більшого ходу і жорсткіший другий ступінь для роботи з навантаженням авто та поглинання ударів на високій швидкості.
Двоступеневі пружини Dual Rate підібрані під кожне колесо (corner‑specific), щоб підтримувати рівний стан зліва-направо та водночас збільшити хід підвіски. Чотири подовжувачі відбійників працюють разом зі штатними відбійниками, забезпечуючи м’яке гасіння на повному стиску, водночас зберігаючи штатний хід відбою (down travel), щоб запобігти надмірному циклу роботи підвіски та елементів трансмісії.
Подовжені стійки стабілізатора з уретановими втулками повертають стабілізатори до їх штатних площин роботи, не допускаючи «перевалювання через центр» і підклинювання на повному розвантаженні. Посилений кронштейн задньої тяги Панара центрує міст і зберігає штатний центр крену при збільшеній висоті підвіски. У комплекті — оновлені передні та задні амортизатори підвищеної продуктивності, налаштовані під пружини Dual Rate та збільшений хід.
*Сумісність/Встановлення: Підходить для Jeep JL 4xe 2021–2025, 4‑дверний, повний привід (4WD). Використовує штатні відбійники; рекомендуємо професійне встановлення для коректного розвал‑сходження та геометрії підвіски при збільшеній висоті.
| Примітка | Fits 4XE models only |
| Підмодель | 4XE |
| Висота підйому, дюйм | 3" |
| Підмодель | 4 Door |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Fits 4-door models only |
| Вага | 143 lbs |
| Довжина коробки | 39 in |
| Ширина коробки | 14 in |
| Висота коробки | 13 in |
|
Сумісність
Show all |
2021||Jeep||Wrangler JL, 2022||Jeep||Wrangler JL, 2023||Jeep||Wrangler JL, 2024||Jeep||Wrangler JL, 2025||Jeep||Wrangler JL
|
