0 грн.
Система підвіски Sport розроблена для впевненої роботи з великим ходом підвіски поза дорогою, водночас зберігаючи плавність ходу на шосе. Використовує конструкцію пружин Dual Rate, де м’яка початкова стадія забезпечує комфорт і збільшений хід підвіски, а жорсткіша друга стадія підтримує вантажопідйомність авто та поглинає сильні удари на вищих швидкостях.
Ключові особливості:
Комплектація:
*Примітки щодо сумісності та встановлення: Підходить для моделей 2021–2025 Jeep JL 4xe, 4‑дверних, з повним приводом (4WD). Рекомендується професійне встановлення, щоб забезпечити правильне регулювання розвалу/сходження та кутів трансмісії після ліфта та встановлення компонентів.
| Примітка | Fits 4XE models only |
| Підмодель | 4XE |
| Висота підйому, дюйм | 3" |
| Підмодель | 4 Door |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Fits 4-door models only |
| Вага | 108 lbs |
| Довжина коробки | 27 in |
| Ширина коробки | 14 in |
| Висота коробки | 13 in |
|
Сумісність
Show all |
2021||Jeep||Wrangler JL, 2022||Jeep||Wrangler JL, 2023||Jeep||Wrangler JL, 2024||Jeep||Wrangler JL, 2025||Jeep||Wrangler JL
|
