0 грн.
Високоякісна замінна деталь, спроєктована для точного встановлення та надійної роботи в автомобілях Jeep JL.
*Сумісна лише з моделями 2018–2020 років; не підходить для авто 2021 року. Підходить тільки для 6‑циліндрових бензинових двигунів.
| Примітка | Fits 6 CYL. gas models only |
| Кількість | Пара |
| Підмодель | 3.6L V6 Gas |
| Серія | Dirt Logic 2.5 |
| Сторона встановлення | Перед |
| Висота підйому, дюйм | 5" |
| Підмодель | 4 Door |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Fits 4-door models only |
| Вага | 114 lbs |
| Довжина коробки | 35 in |
| Ширина коробки | 15 in |
| Висота коробки | 8 in |
| Сумісність | 2018||Jeep||Wrangler JL, 2019||Jeep||Wrangler JL, 2020||Jeep||Wrangler JL |
| Тип регуліровки | Нерегульований |
