0 грн.
Спортивна підвіска з пружинами подвійної жорсткості (Dual Rate), розроблена для великого ходу підвіски на бездоріжжі із збереженням плавного ходу на шосе.
У комплекті:
*Сумісність: Підходить лише для 4-дверних моделей Jeep JL 4WD. Не підходить для моделей 4XE або Rubicon 392.
| Примітка | Does not fit 4XE models |
| Примітка | Does not fit Rubicon 392 models |
| Висота підйому, дюйм | 3" |
| Підмодель | 4 Door |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Fits 4-door models only |
| Вага | 81 lbs |
| Довжина коробки | 27 in |
| Ширина коробки | 14 in |
| Висота коробки | 13 in |
|
Сумісність
Show all |
2018||Jeep||Wrangler JL, 2019||Jeep||Wrangler JL, 2020||Jeep||Wrangler JL, 2021||Jeep||Wrangler JL, 2022||Jeep||Wrangler JL, 2023||Jeep||Wrangler JL, 2024||Jeep||Wrangler JL, 2025||Jeep||Wrangler JL, 2026||Jeep||Wrangler JL
|
