$0
Sport suspension system with Dual Rate coil springs engineered for long-travel off-road capability while maintaining a smooth highway ride.
Includes:
*Compatibility: Fits 4-door Jeep JL 4WD models only. Does not fit 4XE or Rubicon 392 models.
| Note | Does not fit 4XE models |
| Note | Does not fit Rubicon 392 models |
| Lift Height, inch | 3" |
| Submodel | 4 Door |
| Drive Type | 4WD |
| Brand | Fabtech |
| Note | Fits 4-door models only |
| Box Weight | 81 lbs |
| Box Length | 27 in |
| Box Width | 14 in |
| Box Height | 13 in |
|
Fitment
Show all |
2018||Jeep||Wrangler JL, 2019||Jeep||Wrangler JL, 2020||Jeep||Wrangler JL, 2021||Jeep||Wrangler JL, 2022||Jeep||Wrangler JL, 2023||Jeep||Wrangler JL, 2024||Jeep||Wrangler JL, 2025||Jeep||Wrangler JL, 2026||Jeep||Wrangler JL
|
