0 грн.
Ця ліфт‑система Fabtech підвищує дорожній просвіт для встановлення збільшених шин без переходу на повний комплект важелів підвіски. Пружини Fabtech Standard покращують роботу підвіски як на дорозі, так і поза нею. Система передбачає можливість подальшого апгрейду до конфігурацій з короткими або довгими важелями.
*Примітки щодо сумісності/встановлення: на Jeep Wrangler 2012–2017 потрібна проставка вихлопної системи. Для інтенсивного позашляхового використання необхідна заміна переднього та заднього карданних валів.
| Примітка | For heavy offroad use, front driveshaft is required. Order FTS94057 |
| Примітка | For heavy offroad use, rear driveshaft is required. See a quality driveline supplier to order |
| Висота підйому, дюйм | 3" |
| Підмодель | 2 Door |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Exhaust Spacer (FTS24126) required on all 2012-17 Jeep Wranglers |
| Вага | 89 lbs |
| Довжина коробки | 27 in |
| Ширина коробки | 14 in |
| Висота коробки | 13 in |
|
Сумісність
Show all |
2007||Jeep||Wrangler JK, 2008||Jeep||Wrangler JK, 2009||Jeep||Wrangler JK, 2010||Jeep||Wrangler JK, 2011||Jeep||Wrangler JK, 2012||Jeep||Wrangler JK, 2013||Jeep||Wrangler JK, 2014||Jeep||Wrangler JK, 2015||Jeep||Wrangler JK, 2016||Jeep||Wrangler JK, 2017||Jeep||Wrangler JK, 2018||Jeep||Wrangler JK
|
