Цей ліфт-комплект 2.5" спроєктований для вирівнювання передньої частини пікапа із збереженням штатної плавності ходу. Він забезпечує достатній підйом для встановлення шин до 35" і підійде тим, хто шукає помірне, довговічне оновлення без втрати комфорту.
Штатні передні пружини мають спеціально закладений вигин, що сприяє стабілізації авто та покращує керованість. Проставки передніх пружин у комплекті зберігають заводський кут посадкового місця та вигин пружини, щоб зберегти характеристики ходу, максимально наближені до штатних.
Передбачені подовжені передні амортизатори, які забезпечують повний хід підвіски та покращене демпфування. Подовжені обмежувачі ходу стиснення запобігають змиканню витків пружини на повному стисненні та усувають контакт із панарною тягою.
*Примітка щодо сумісності/встановлення: не підходить для моделей Power Wagon.
| Висота підйому, дюйм | 2.5" |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Does not fit power wagon models |
| Вага | 40 lbs |
| Довжина коробки | 27 in |
| Ширина коробки | 9 in |
| Висота коробки | 7 in |
|
Сумісність
Show all |
2019||Dodge||Ram 2500, 2020||Dodge||Ram 2500, 2021||Dodge||Ram 2500, 2021||Ram||2500, 2020||Ram||2500, 2019||Ram||2500, 2022||Dodge||Ram 2500, 2022||Ram||2500, 2023||Dodge||Ram 2500, 2023||Ram||2500, 2024||Dodge||Ram 2500, 2024||Ram||2500
|
